Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Uysal Nakliyat

Müşteri memnuniyetini sağlamak için sunduğumuz hizmetler arasında yer alan ambalajlama hizmeti sayesinde eşyalarınızda hiçbir eksik, bozulma, kırılma ve hasar olmadan ev taşıması gerçekleştirilmektedir. Peki, evden eve nakliyat sadece hasarsız eşya taşımak anlamına mı gelmektedir. Bu noktada cevabımız hayır olacaktır. Çünkü evden eve nakliyat son derece gelişmiş ve ayrıntılı bir hizmettir. Bu hizmetin ayrıntılarına yazımızın geri kalan kısmında yer verilecektir.

Uysal Şehirler Arası Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti aldığınızda, eşyalarınızın toplama ve paketlenme işlemleri çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Dolayısıyla hiçbir eşyaya dokunmadan eviniz taşınır. Sizden herhangi bir eşya derleyip toplama beklentisi içinde olunmaz. Bunun yanı sıra alacağınız hizmetin en önemli avantajlarından biri de montaj ve demontaj işlemleri olmaktadır. Bu işlemlerin yapılması için herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. Montaj ve demontaj işlemleri uzun bir vakit almamaktadır. Bu konuda usta çalışanlarımız mobilyalarınız de montajını hızlı bir şekilde gerçekleştirip ambalajlamayı sağlamaktadırlar.

Uysal Asansörlü Taşıma

Evden eve nakliyat hizmeti sadece eşyaların yeni evinize taşınmasından ibaret değildir. Eşyalarınızın her biri, iğneden ipliğe kadar dolaplara yerleştirilir. Koltuk ve kanepeler tıpkı eski evinizde olduğu konumlandırılır ve aradığınızı hemen bulabileceğiniz şekilde yerleştirme gerçekleştirilir. Bu işlemin bu kadar düzenli bir şekilde yapılabiliyor olması, eski evinizde, toplama ve ambalajlama işleminden önce fotoğraflamanın yapılmış olmasıdır. Fotoğraflama işlemi sayesinde eski düzeninizi kaybetmeden ve hiçbir eşyanıza dokunmadan yeni evinize taşınmış olursunuz.