Villa Taşıma

Villa taşımacılığı konusunda şirketimiz her zaman titiz bir şekilde çalışmalarını yürütmektedir. Adreslerinize taşınmak istenen eşyalarınız profesyonel firmamız aracılığı ile kolayca yapılabilmektedir. Eşya taşıma işlemlerinde kaliteli ambalajlama malzemeleri kullanıyoruz. Ambalajlaması gerçekleştirilen villa eşyalarınız konusunda şirketimiz en Güvenilir şekilde taşınma işlemlerini her hizmetinde sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir. Sayısızca gerçekleştirdiğimiz tüm villa taşıma hizmetleri konusunda nakliyat sigortası yapıyoruz. Sigortalı villa taşımacılığı uygulamalarımız sayesinde eşyalarınızın taşınma sırasında herhangi bir hasar almasının tamamen önüne geçebiliyoruz.

Villa Taşımacılığı

Villa taşıma uygulaması eşya yoğunluğuna göre değişim gösterebilmektedir. Eşya yoğunluğuna göre taşıma uygulaması 1 ya da 2 gün sürebilmektedir. Firmamız villa taşımacılığı hizmeti ile 1 gün içerisinde tamamlayabilmektedir. Bunun nedeni ise sahip olduğumuz geniş nakliye araç filomuz ile beraber sadece bir günde çok eşyalı villaları taşıyoruz. Villa Taşımacılığı konusunda bu hizmeti verirken gerek alanında uzman personellerimiz gerekse tecrübe sahibi şirketimiz eşyalarınızın değerli olduğu bilincinde taşımacılık faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.

Villa Taşımacılığında S.S.S

Aynı günde taşınır mıyız?
Eşya durumununa göre durum değişiyor.
Toplama nasıl oluyor?
Genellikle 1 gün önceden eşyaların ambalaj ve toparlamasını yapıyoruz.
Mobilyalar nasıl taşınıyor?
Bütün mobilyalar ambalajı yapılıp taşınıyor.

İstanbul Villa Taşımacılığı

Villa taşımacılığı hizmeti almak istediğiniz zaman firmamızdan ekspertiz gönderimi isteyerek, nakliyat şirketimizin eşya keşfi yapmasını sağlayabilirsiniz. Eksperimiz eşya analizi yapmaktadır. Evden eve nakliyat firmamızın villa taşıma hizmetleri konusunda detaylı bilgiyi sitemizden kolayca alabilirsiniz. Villa Taşıma uygulamalarında eşya montaj ve de montaj hizmetlerimizde yer almaktadır. Bu işlemi taşıma konusunda son derece uzman bir personelimiz tarafından yapıyoruz.

Villa Taşıma Fiyatları

Villa Taşıma Fiyatları TLTL
2 Katlı villa taşıma ortalama fiyat3,0007,000
3 Katlı villa taşımacılığı ortalama fiyatları5,00010,000
4 Katlı villa taşıma ortalama ücreti9,00018,000
05 Şubat 2020
606 kez görüntülendi